Kategorie produktów

PROMOCJE

Ogrzewacze płaszczowe

Ogrzewacze płaszczowe to solidne i niezawodne produkty spełniające rolę płaszczy grzewczych wyposażonych w termostat, które wykorzystywane są do podgrzewania substancji w beczkach i zbiornikach IBC. Dzięki zastosowaniu ogrzewaczy znacznie łatwiejsze staje się rozładowywanie beczek i pojemników z syropami, cukrami, tłuszczami, smarami, olejami, itp. Podgrzanie tych substancji sprawia, że opróżnienie beczek staje się dużo szybsze, a dodatkowo można zrobić to bardzo starannie, minimalizując przy tym straty wynikające z niedokładnego opróżnienia pojemników.

Silikonowe opaski grzewcze

Dla ogrzewania beczek polecamy również wysokiej jakości silikonowe opaski grzewcze, które wyposażone są w termostaty i sprężyny spinające. Zarówno opaski silikonowe, jak i ogrzewacze płaszczowe przeznaczone są do różnych pojemności beczek i zbiorników IBC.

Ogrzewacze płaszczowe w strefach zagrożenia wybuchem

Oferowane przez nas ogrzewacze płaszczowe wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów. Wyposażenie ogrzewaczy beczek i zbiorników IBC w termostaty sprawia, że obecne wewnątrz nich substancje podgrzewane są dokładnie do założonej temperatury. Dodatkową zaletą naszych produktów jest ich prosty montaż oraz demontaż z beczki lub pojemnika IBC. Dzięki temu ogrzewacze zapewniają maksymalny komfort użytkowania. W ofercie posiadamy również ogrzewacze płaszczowe do beczek i zbiorników przeznaczone do stosowania w strefach zagrożenia wybuchem Ex.

Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników