Kategorie produktów

PROMOCJE

Grzejniki do obudów AKP Ex

Specjalistyczne grzejniki do obudów AKP, które przeznaczone są do eksploatacji w strefach zagrożenia wybuchem. Wszystkie oferowane produkty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką poszczególnych modeli dostępną w kartach katalogowych oraz do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.  

Gdzie stosowane są takie grzejniki?

Elementy grzewcze do obudów AKP w wykonaniu Ex to specjalistyczne urządzenia. Ich konstrukcja została dostosowana do pracy w trudnych warunkach, w tym przede wszystkim w strefach zagrożenia wybuchem. Grzejniki znalazły zastosowanie do ogrzewania szafek analizatorów, pobierania próbek, rozdzielnic elektrycznych itp. Najczęściej stosowane są w przemyśle petrochemicznym, na platformach wiertniczych itp.  

Podstawą funkcją tego typu grzejników jest minimalizowanie ryzyka zjawiska kondensacji, do którego może dochodzić w wyniku wahań temperatury otoczenia i wilgotności. Grzejniki zapewniają również utrzymanie stałej temperatury wewnątrz szafek w których znajduje się aparatura kontrolno-pomiarowa.  

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości rekomendujemy bezpośredni kontakt z naszym zespołem. Doświadczeni specjaliści zaoferują swoje wsparcie i zaproponują najlepsze rozwiązania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7