Kategorie produktów

PROMOCJE

Ogrzewacze płaszczowe beczek WEXHD w wykonaniu Ex

W tym dziale przygotowaliśmy dla Ciebie profesjonalne ogrzewacze płaszczowe beczek WEXHD w wykonaniu przeciwwybuchowym Ex. Są one przeznaczone do stosowania w obiektach, w których występuje zwiększone zagrożenie wybuchem gazów i/lub płynów. Tego typu modele mają zastosowanie w strefach I i II, a także 21 i 22 dla grup wybuchowości IIC i IIIC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.  

Do czego służą ogrzewacze? 

Jak sama nazwa wskazuje, produkty tego typu służą do ogrzewania beczek w przestrzeniach, gdzie występuje zagrożenie wybuchem. Stosuje się je po to, aby zadbać o odpowiednią temperaturę substancji znajdujących się w beczkach. Wraz ze spadkiem temperatury wzrasta lepkość wielu substancji wykorzystywanych w przemyśle. W takiej sytuacji trudno o efektywne opróżnianie beczek i dochodzi do strat produktowych, które przekładają się na mniejszą efektywność i straty finansowe. Odpowiedzią na to są dedykowane płaszcze na beczki, dzięki którym temperatura medium utrzymywana jest na odpowiednim poziomie.  

 Ogrzewacze płaszczowe do beczek mają szerokie zastosowanie w takich branżach jak: produkcja i dystrybucja paliw, farmaceutyka, rolnictwo, produkcja żywności, przemysł chemiczny i papierniczy. Produkty te powstają ze starannie wybranych materiałów o wysokiej jakości i są lekkie, dzięki czemu montaż jest bardzo prosty. Dzięki klamrom możliwe jest łatwe zakładanie i zdejmowanie ogrzewacza. Ogrzewacze produkowane są dla beczek o pojemnościach od 30 l do 200 l. Ogrzewacze muszą współpracować z ogranicznikiem temperatury oraz regulatorem np. WEXRBL25.  

Zapraszamy do skorzystania z oferty 

W naszej ofercie znajdują się ogrzewacze płaszczowe beczek WEHXD przeznaczone do beczek o pojemności: 30 l, 60 l, 120 l i 200 l. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem i wyboru ogrzewaczy płaszczowych dostosowanych do Twoich potrzeb.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4