Kategorie produktów

PROMOCJE

Kable grzejne

Ze względu na budowę kable grzejne można podzielić na kable samoregulujące, kable rezystancyjne oraz kable równoległe (sektorowe). Kable mogą być zasilane jednostronnie lub  dwustronnie. W zależności od rodzaju, oferowane przez nas produkty mogą być stosowane w ogrzewaniu podłogowym, w systemach ogrzewania przeciwoblodzeniowego schodów, tarasów, podjazdów, do ogrzewania rynien, do zabezpieczenia przed zamarzaniem rurociągów lub do utrzymywania stałej temperatury w procesach technologicznych w  rurociągach czy zbiornikach.

Ogrzewanie przeciwoblodzeniowe

Kable grzejne w ogrzewaniu przeciwoblodzeniowym najczęściej montowane są na schodach i w rynnach zapewniając zimą bezpieczeństwo i ochronę przed oblodzeniem. Dzięki zainstalowaniu grzewczych systemów przeciwoblodzeniowych unika się tworzenia sopli na rynnach i śliskich powierzchni zalodzonych schodów. Ogrzewany podjazd pozostaje czysty i bezpieczny.

Kable grzejne w zastosowaniach przemysłowych

Dzięki  wysokiej odporności temperaturowej i właściwościom chemicznym zewnętrznej powłoki fluoropolimerowej wybrane samoregulujące kable grzejne i równoległe kable grzejne można stosować w środowiskach agresywnych. Kable grzejne samoregulujące serii SelfTec®PROi można stosować również w strefach zagrożenia wybuchem Ex. Nasi pracownicy bezpłatnie pomogą Państwu w doborze elektrycznych kabli grzejnych i innych produktów służących do ogrzewania, m.in. mat grzewczych, nagrzewnic elektrycznych, ogrzewaczy płaszczowych, itd. Zapraszamy do kontaktu.

Wyświetlanie 1–12 z 155 wyników