Kategorie produktów

PROMOCJE
Kable grzejne

Elektryczne kable grzejne

Ze względu na budowę kable grzejne można podzielić na kable samoregulujące, kable rezystancyjne oraz kable równoległe (sektorowe). Kable mogą być zasilane jednostronnie lub  dwustronnie. W zależności od rodzaju, oferowane przez nas produkty mogą być stosowane w ogrzewaniu podłogowym, w systemach ogrzewania przeciwoblodzeniowego schodów, tarasów, podjazdów, do ogrzewania rynien, do zabezpieczenia przed zamarzaniem rurociągów lub do utrzymywania stałej temperatury w procesach technologicznych w  rurociągach czy zbiornikach.

Ogrzewanie przeciwoblodzeniowe

Kable grzejne w ogrzewaniu przeciwoblodzeniowym najczęściej montowane są na schodach i w rynnach zapewniając zimą bezpieczeństwo i ochronę przed oblodzeniem. Dzięki zainstalowaniu grzewczych systemów przeciwoblodzeniowych unika się tworzenia sopli na rynnach i śliskich powierzchni zalodzonych schodów. Ogrzewany podjazd pozostaje czysty i bezpieczny.

Kable grzejne w zastosowaniach przemysłowych

Dzięki  wysokiej odporności temperaturowej i właściwościom chemicznym zewnętrznej powłoki fluoropolimerowej wybrane samoregulujące kable grzejne i równoległe kable grzejne można stosować w środowiskach agresywnych. Kable grzejne samoregulujące serii SelfTec®PROi można stosować również w strefach zagrożenia wybuchem Ex. Nasi pracownicy bezpłatnie pomogą Państwu w doborze elektrycznych kabli grzejnych i innych produktów służących do ogrzewania, m.in. mat grzewczych, nagrzewnic elektrycznych, ogrzewaczy płaszczowych, itd. Zapraszamy do kontaktu.

Wyświetlanie 1–12 z 155 wyników