Kategorie produktów

PROMOCJE

Grzejniki elektryczne

Ogrzewanie elektryczne - grzejniki elektryczne

Grzejniki elektryczne ze względu na miejsce stosowania można podzielić na:
  • grzejniki dla budownictwa ogólnego (mieszkania, biura, sklepy),
  • grzejniki przemysłowe (zakłady przemysłowe, magazyny, oczyszczalnie, stacje uzdatniania wody, myjnie).

Grzejniki elektryczne dla domu i biura

Ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych grzejnikami elektrycznymi to szybki sposób na ciepło w domu. Te same grzejniki świetnie sprawdzą się w biurze, sklepie czy magazynie. Wyróżniają się estetyką, stylem, niepowtarzalnym designem, sprawdź nasze grzejniki Basic PRO, szklane GLASSANCE i inne.

Elektryczne grzejniki przemysłowe

Wszystkie oferowane przez nas elektryczne grzejniki przemysłowe wyróżniają się najwyższą jakością wykonania oraz niezawodnością i solidną konstrukcją. Polecane są do ogrzewania akumulatorowni, magazynów substancji niebezpiecznych, oczyszczalni, stacji uzdatniania wody, tłoczni gazu. Mogą zostać wykorzystane również na platformach wiertniczych czy stacjach redukcyjnych gazu.

Grzejniki przeciwwybuchowe

Grzejniki przemysłowe w wykonaniu przeciwwybuchowym przeznaczone są do stosowania w strefach zagrożenia wybuchem. Grzejniki Ex mogą być stosowane w obiektach o charakterze przemysłowym, takich jak: zakłady chemiczne, zakłady i magazyny lakierów i farb, zakłady petrochemiczne i gazownicze, rozdzielnie i tłocznie gazu, oczyszczalnie ścieków, akumulatorownie, lakiernie, magazyny wyrobów chemicznych, hangary, itp. Grzejniki przeciwwybuchowe dostępne są w klasie temperaturowej T3 i T4. Mogą być wykonane ze stali malowanej epoksydowo lub stali nierdzewnej. Do sterowania grzejnikami polecamy termostaty przemysłowe w wykonaniu Ex zapewniające bezpieczną i ekonomiczną pracę grzejników.

Wyświetlanie 1–12 z 51 wyników