Kategorie produktów

PROMOCJE

Grzejniki konwektorowe T19 WiFi IP24

Nowoczesne grzejniki konwektorowe wykorzystują zaawansowane systemy sterowania pozwalające na uzyskanie dostępu do panelu sterowania z dowolnego miejsca poprzez sieć WiFi. Za ogrzewanie powietrza w tym przypadku odpowiada element grzejny wyposażony w radiator zamontowany wewnątrz obudowy urządzenia. W praktyce zimne powietrze zasysane jest w dolnej części grzejnika, a po ogrzaniu wylatuje w jego górnej części. To zjawisko to konwekcja, od której urządzenia zyskały nazwę. Pozwala ona na szybkie ogrzanie powietrza w pomieszczeniu, w którym znajduje się grzejnik konwektorowy.

Grzejniki tego typu stanowią popularny system ogrzewania wnętrz polskich domów oraz obiektów komercyjnych. Z pewnością na ich popularność ma wpływ prosta obsługa, solidna i wytrzymała konstrukcja zapewniająca bezawaryjną i bezgłośną pracę oraz konkurencyjna cena zakupu. Warto dodać, że wszystkie grzejniki konwektorowe dostępne w naszym asortymencie gwarantują bezpieczeństwo użytkowania poprzez zastosowanie w nich zabezpieczeń przed przegrzaniem i precyzyjnych układów sterowania.

GRZEJNIKI T19 WI-FI STEROWANE ZE SMARTFONU

Oferowane przez nas grzejniki konwektorowe serii T19 pozwalają na sprawną obsługę za pomocą smartfonu, wykorzystując do tego celu sieć Wi-Fi.  Urządzenia wyposażone są w elektroniczny termostat z czytelnym wyświetlaczem, zabezpieczenie termiczne, timer oraz moduł umożliwiający sterowanie z wykorzystaniem aplikacji TUYA SMART. Grzejniki konwektorowe dostępne w naszej ofercie mogą mieć 1000W, 1500W oraz 2000W posiadają również możliwość regulowania stopnia wykorzystania mocy znamionowej – 50 lub 100%. Nie wiesz jaki grzejnik najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku? Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy chętnie pomogą Ci w wyborze odpowiedniego sprzętu. Zapraszamy!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3