Kategorie produktów

PROMOCJE

Ogrzewacze płaszczowe zbiorników IBC WEXHCIB w wykonaniu Ex

Przedstawiamy profesjonalny ogrzewacz płaszczowy do zbiorników IBC w wykonaniu przeciwwybuchowym WEXHCIBC. To rozwiązanie, dzięki któremu wzrasta efektywność przechowywania różnego rodzaju substancji w kontenerach IBC w strefach zagrożenia wybuchem. Ogrzewacze pozwalają na utrzymanie optymalnej temperatury wewnątrz kontenerów oraz minimalizują straty surowców w procesie produkcyjnym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

W jakim celu stosuje się ogrzewacze płaszczowe?

Wiele substancji składowanych w kontenerach IBC zmienia swoją konsystencję i właściwości pod wpływem temperatury. Im jest ona niższa, tym większa lepkość płynów. Wówczas dochodzi do problemów z dokładnym opróżnieniem kontenera oraz do strat surowcowych i finansowych. Sposobem na wyeliminowanie tego problemu jest utrzymanie w kontenerach IBC stałej i optymalnej temperatury. Jest to możliwe po zastosowaniu dedykowanych ogrzewaczy płaszczowych. Otula się nimi kontener i przy pomocy specjalnego regulatora utrzymuje w nim odpowiednią temperaturę.

Ogrzewacze płaszczowe stosuje się m.in. w branży paliwowej, farmaceutycznej, chemicznej, produkcyjnej, czy przy produkcji żywności.

Szczegółowe dane techniczne dostępne w karcie katalogowej.

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem

Jeżeli poszukujesz sprawdzonego sposobu na utrzymanie optymalnej temperatury w kontenerach IBC, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem.

Wyświetlanie jednego wyniku