Kategorie produktów

PROMOCJE

Nagrzewnice elektryczne

Poprzez wykorzystanie energii elektrycznej nagrzewnice elektryczne nie wymagają dostaw paliw płynnych ani gazowych, dzięki czemu są bezpieczne i łatwe w użytkowaniu. Mogą być stosowane jako urządzenia stacjonarne lub przenośne. Znajdują zastosowanie w ogrzewaniu magazynów, biur, sklepów, a nawet mieszkań. Sprawdzają się również w sektorze rolnym oraz w ogrzewaniu obiektów przemysłowych.

Ogrzewanie w strefach Ex

Oferowane przez nas nagrzewnice VLEx przeznaczone są do stosowania w strefach zagrożenia wybuchem Ex. Nagrzewnice tego typu znajdują zastosowanie w rafineriach ropy naftowej, na platformach wiertniczych, w zakładach chemicznych, akumulatorowniach, tłoczniach gazu, itp.

Nagrzewnice ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej

Duży zakres mocy oferowanych nagrzewnic  pozwala na dopasowanie ich do odpowiedniej wielkości ogrzewanego pomieszczenia oraz wymagań cieplnych. Do środowisk korozyjnych i wilgotnych, gdzie standardowe nagrzewnice nie mogą być stosowane z uwagi na panujące tam warunki, polecamy nagrzewnice wykonane ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Tego typu nagrzewnice elektryczne znajdują zastosowanie do ogrzewania pomieszczeń technicznych w  oczyszczalniach ścieków, stacjach uzdatniania wody, hangarach, myjniach, sortowniach odpadów, itp.

Wyświetlanie 1–12 z 26 wyników