Elektryczne grzejniki przemysłowe i termostaty - Oferta Tom-El

Firma Tom-El specjalizuje się w sprzedaży oraz profesjonalnym doradztwie w zakresie systemów grzewczych dla klientów indywidualnych oraz firm. Naszą specjalnością są przede wszystkim elektryczne grzejniki przemysłoweoraz inne zaawansowane rozwiązania.Zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą naszych produktów. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź przy użyciu formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce ?Zapytanie?.

Nagrzewnice elektryczne, grzejniki, grzałki i inne rozwiązania dla domu oraz przemysłu

Dysponujemy szerokim asortymentem sprawdzonych, niezawodnych rozwiązań najlepszych marek. Stawiamy na nowoczesne systemy, które są bezkonkurencyjne zarówno w zakresie efektywności, jak i bezpieczeństwa. W ofercie posiadamy m.in. maty i kable grzejne elektryczne do ogrzewania podłogowegooraz inne produkty, które świetnie sprawdzają się w domach, a także szeroki wybór urządzeń grzewczych dla przemysłu takich jak:

  • grzejniki ze stali nierdzewneji grzejniki kwasoodporne,
  • nagrzewnice elektryczne przemysłowe w wykonaniu standard oraz przeciwwybuchowym Ex, 
  • grzałki immersyjne (zanurzeniowe) i nurnikowe,
  • termostaty przemysłowei regulatory,
  • grzejniki konwektorowe i nagrzewnice w różnych klasach temperaturowych.

Polecamy maty i kable grzejne do ogrzewania domów, podjazdów do garaży i pomieszczeń przemysłowych. Zajmujemy się również zabezpieczeniem gruntów pod komorami chłodniczymi.

? 2011 TOM-EL, Tel.:+48 695 85 42 45 | tom-el@tom-el.com.pl Agencja interaktywna Migomedia